‌شرکت عقاب سرد

شرکت عقـاب سـرد از سال 1371 در زمینه ساخت اتاق (کانتین) و سردخانه های ثابت و سیار (انواع کامیون و کامیونت) و تعمیرات انواع کانتین، یخچال و تونل های انجماد و سردخانه های بالای صفر و زیرصفر درجه فعالیت خود را آغاز نموده و در زمینه کسب رضایت مشتریان موفقیت های فراوانی را کسب نموده است.

مشخصات متفاوت در تولید

مشخصات متمایز در تولیدات، از جمله اینکه جنس ورق‌ها از فولاد مخصوص با روكش آلوزينگ (دو رو رنگ شده) ونیز فایبر گلاس به همراه فوم‌ پلي‌اورتان و پانلی از نوع و مشخصات جدید ضد قارچ (وارداتی) است. كيفيت، زيبايي، سرعت در توليد و استحكام متمايز‌ترين نكات در توليد اتاق‌هاي ايزوله و حمل بار بوده و درخصوص اين گونه محصولات و با توجه به قیمت های مناسب بی شک جزء برترین ها در كشور است.

اهداف شرکت عقاب سرد

یکی از اهداف این شرکت، جلب رضایت مشتریان جدید و قدیمی می باشد که با توجه به لطف پروردگار متعالی و تجربیات حاصله این امر تا به امروز مُحقق گشته است. اين شركت با دارا بودن كادر فني مجرب و متخصص و با شعار « کیفیت اصل ماندگاریست » توانسته است گامهاي بزرگ و موثري را در جهت پيشبرد صنعت برودتي كشور بردارد.

اين مجموعه با بهره‌گيري از دانش و تجربه، امكان توليد قابل رقابت با محصولات مشابه براساس خواسته‌هاي مشتريان را فراهم نموده كه در اين خصوص با برنامه‌ريزي به عمل آمده، يكي از برترين و مطرح‌ترين صنايع در كيفيت توليد محسوب مي‌شود.

همکاری با شرکت های داخلی و خارجی

كيفيت بالاي سردخانه‌هاي ثابت و متحرك عقاب سرد پاسخي مناسب به نياز‌هاي كليه توليدكنندگان و حمل‌كنندگان موادغذايي،‌ دارويي، شيميايي و ساير بوده است. شرکت هایی که از محصولات شرکت عقاب سرد استفاده می کنند اقلام نظیر شرکت های محترم تلاونگ، محصولات غذایی 202، نان آوران رضا 9595، طبیعت زنده سینره، شرکت فناوری بن یاخته های رویان، لبنیات مانیزان، لبنیات برکت، روناک دارو، بهستان دارو، بهستان پخش، داروگستر نخبگان، بستنی دوستی، لبنیات آرام سقز( پرشنگ )، شرکت پخش سراسری ایران، بستنی مهر، لبنیات و بستنی آیسان گلستان، بستنی اطمینان آذرگل، بهفام پروتئین سهند، شرکت زرین ترنج، معاونت بهداشتی علوم پزشکی، گیتی پخش چکاوک، مرغ سحر، شیلات جنوب، پخش قاووس، شرکت نیک پخش پروتئین تیهو، نمایندگی های شرکت پخش بستنی و لبنیات میهن، دومینو، پاک، دایتی، کاله و نمایندگی های پخش سوسیس و کالباس در سطح کشور، ناوگان حمل و نقل یخچالی کشور، بیمارستان ها و … با توجه به موفقیت های حاصله كشور‌هاي حاشيه خليج‌فارس نيز مجذوب كيفيت برتر و متمايز این محصولات شده و جزو مشتريان وفادار ما می باشد.