تجهیزات لبنیاتی

پاتیل پخت شیر

دستگاه پاتیل پخت شیر وسیله ای برای میکروب زدایی شیر است، که برای این کار نیاز به تجهیزات و دستگاه های بهداشتی دارد.

شیر سرد کن

یکی از اصلی ترین دستگاه ها و ادوات فرایند تولید شیر، دستگاه شیر سرد کن دامداری به عنوان یکی از تجهیزات مورد نیاز در پخش فرایند شیر دام می باشد.

فریزر فالوده

این وسیله یک فریزر کوچک است جهت یخ نگهداشتن فالوده و هم چنین برای نگهداری از یخ در بهشت، ترشیجات و دیگر مواد غذایی و یا حتی داروها مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه آبگیری مرکبات

این دستگاه‌ با بالا بردن سرعت و راندمان کار به مشاغل مختلف کمک کرده تا حجم زیادی از انواع میوه را در کمترین زمان آبگیری و به مشتری‌های خود عرضه کنند.

میز کار صنعتی

میز کار فریزری به منظور نگه داری و منجمد کردن انواع مواد غذایی از جمله مرغ، گوشت، پنیر و نان پیتزا استفاده می شود، مشتریان این میز کار فریزری صاحبان ، کترینگ و رستوران ها می باشند.

ویژگی های میز کار فریزری

طول میز کار ۱۹۰ و عرض آن ۸۰ سانتی متر دارای 2 یا 3 درب طبق سفارش مشتری نمای دستگاه از جنس استیل مرغوب جنس داخلی دستگاه ورق گالوانیزه قابل تغییر به استیل به دلخواه مشتری اتصال به برق ۲۲۰ ولت شهری استفاده از کلاف آهن یا کلاف استیل به دلخواه مشتری تولید با پایه های ثابت یا چرخ دار به دلخواه مشتری مناسب برای رستوران، فست فود، کترینگ، فلافلی، ساندویچی و سبزی فروشی ها و فروشگاه های عرضه محصولات لبنی ارسال رایگان به سراسر کشور ۲۴ ماه خدمات پس از فروش ۱۲ ماه گارانتی

نمونه تجهیزات لبنیاتی

لیست مشتریان گروه صنعتی عقاب سرد

مقالات گروه صنعتی عقاب سرد